Saavutused

Mõned tähtsamad saavutused

  • Briti Haridusministeerium on, peale kolmeaastalist põhjaliku uuringut haridusekspertide poolt,  andnud haruldase täisfinasieerimise privileegi privaatkoolildele, kus rakendatakse TPH-d.   (täiendav info siin).
  • Brasiilia riigivalitsus on ametlikult otsustanud viia TPH kõikidesse riigikoolidesse. See põhineb rohkem kui 20 aasta poositiivsetel kogemustel selle süsteemi rakendamisel nii Brasiilias kui teistes ladina-ameerika riikides. Ladina-ameerika riikudes on TPH-d rakendatud kokku rohkem kui 100.000 kooliõpilase juures.
  • Kolm riiki on põhimõtteliselt otsustanud viia TPH sisse kõikidesse koolidesse. Nendeks riikideks on Guatemaala, El Salvador ja Paraguay.
  • USA-s anti “aasta parima põhikoolidirektori” auhind (30.000 koolidirektori seas) Mr. Jim Dierkele, sest tema vägivaldne ja väga rahutu kool muutus pärast TPH rakendamist rahulikuks ja korrastatud kooliks (see toimus vähem kui poole aasta jooksul). (Video siin)
  • Iisraelis anti palestiina Daiburya koolile Iisraeli paremuselt teise kooli auhind eriti seepärast, et kool oli ühe aasta jooksul tõusnud kõige viletsemate ja vägivaldsemate koolide seast  väga heade õppetulemustega rahulikuks kooliks. (Video siin)
  • USA TPH kool Fairfieldis on pedagoogide seas maailmakuulus oma erakordsete saavutuste tõttu. Eriti märkamisväärne on kolmekordseks maailmameistriks tulek võistluses “Destination Imagination”, mis nõub väga head võimet rakendada kooliteadmisi intelligentselt ja loovalt . Lisaks on see ainus kool, mille võistkond on enamvähem igal aastal jõudnud 10 finalisti sekka. Kool on olnud erakordselt edukas ka mitmetel teistel aladel, nagu sport, matemaatika, teater, kirjandus ja paljus muuski. (Täiendav info siin)
  • USA ohvitserite ülikool, Norwich University, kasutab TPH-d nii õpetajate, administraatorite kui õpilaste arenguks. Eesmärgiks on et tõsta sõdurite stressitaluvust ning ennetada posttraumaatilise stressi sündroomi.  (Video siintäiendav info siin)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: